Konkurs programistyczny w ZSP nr 3

Dnia 29.09.2020r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbył się pierwszy konkurs programistyczny. Organizatorami konkursu byli nauczyciele przedmiotów informatycznych Tomasz Kardasz oraz Marcin Wiśniewski. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas i

Organizatorami konkursu byli nauczyciele przedmiotów informatycznych Tomasz Kardasz oraz Marcin Wiśniewski. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas informatyczno-programistycznych od pierwszej do czwartej. Uczniowie za pośrednictwem test portalu musieli rozwiązać zagadnienia programistyczne.

Zwycięzcą konkursu został Sebastian Kwaśniak uczeń klasy czwartej, drugie miejsce zajął Łukasz Raczyński też czwartoklasista, trzecie miejsce przypadło uczniowi klasy drugiej  Oskarowi Damps.