Konsultacje społeczne dotyczące strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Malbork-Sztum

Starosta Malborski – Mirosław Czapla serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu malborskiego do udziału w konsultacjach społecznych dokumentu strategicznego dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Malbork-Sztum.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 13 marca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 15.00-17.00 w Sali 119 Urzędu Miasta Malborka.

Treść dokumentu oraz szczegółowe informacje dot. spotkania znajdziecie Państwo klikając w poniższy link: https://82-200.pl/7237,13-marca-konsultacje-dla-mieszkancow-ws-Strategii-MOF.html

Aby zgłosić uwagi do treści opracowania należy wypełnić formularz konsultacyjny i przesłać go na adres strategiazit@um.malbork.pl lub złożyć osobiście w siedzibach następujących Urzędów:

• Urząd Miasta w Malborku,
  • Urząd Miasta i Gminy w Sztumie,
  • Urząd Miasta i Gminy w Nowym Stawie,
  • Urząd Gminy Malbork,
  • Urząd Gminy Stare Pole,
  • Urząd Gminy Miłoradz,
  • Starostwo Powiatowe w Malborku,
  • Starostwo Powiatowe w Sztumie.

Konsultacje społeczne dokumentu trwają do dnia 26 marca 2023 r.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach, które prowadzone będą przy udziale ekspertów zewnętrznych – pracowników Agencji Rozwoju Pomorza SA.