Maria Seibert oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku zaproszeni do udziału w gali finałowej Nauczyciel Pomorza 2021r.

Duet Jan Gostumski oraz Robert Puczka, uczniowie I LO w Malborku, zostali zaproszeni na galę finałową konkursu Nauczyciel Pomorza 2021, która odbyła się 16 listopada 2021 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku w Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego. W zeszłym roku ten zaszczytny tytuł otrzymała Maria Seibert, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku i prowadząca studio wokalne Balbiny w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji.

Organizatorzy docenili dorobek artystyczny Pani Seibert i jej wokalistów zapraszając zespół do zaprezentowania krótkiego koncertu dla laureatów. Dla gości wystąpiły „Balbiny” (Zuzanna Małyj, Sandra Elminowska i Jolanta Duda i Patrycja Fabiańska - absolwentka I LO) oraz reprezentanci zespołu wokalnego Parafraza: duet Jan Gostumski i Robert Puczka.

W tym roku tytuł Nauczyciela Pomorza trafił do Zdzisławy Głowienki ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy!