Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk wręczył statuetkę „Nauczyciela Pomorza 2020” Marii Seibert.

W środę (27 stycznia) do rąk Marii Seibert trafiła nagroda “Nauczyciel Pomorza 2020”. Wręczył ją nauczycielce I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. Uroczystość przekazania nagrody odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Uczestniczyli w niej także m.in. starosta malborski Mirosław Czapla, wicestarosta Waldemar Lamkowski, Krzysztof Osijewski, przewodniczący Rady Powiatu, Adam Krawiec, dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku, oraz dyrektor I LO imienia Henryka Sinkiewicza w Malborku. Był też obecny dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3  Jan Stawicki – członek Wojewódzkiej Rady Oświatowej przy Sejmiku Województwa Pomorskiego.
Więcej na stronie: https://portalnaplus.pl/2021/01/27/malbork-maria-seibert-z-nagroda-nauczyciel-pomorza-wreczyl-ja-marszalek-wojewodztwa/