Mecz Reprezentacji Artystów Polskich z oldbojami i przyjaciółmi GLKS „Delta” Miłoradz z okazji 70-lecia klubu

30 kwietnia 2022 r. na terenie Jeziornej Osady w Gnojewie odbyła się Sportowa Majówka w Gminie Miłoradz.

Podczas majówki dokonano uroczystego otwarcia pierwszego w województwie pomorskim całorocznego lodowiska. Odbyły się także pokazy i warsztaty freestyle football. Punktem kulminacyjnym był mecz Reprezentacji Artystów Polskich z oldbojami i przyjaciółmi Delty Miłoradz z okazji 70-lecia Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Delta” w Miłoradzu. W składzie Reprezentacji Artystów Polskich zagrali m.in. Rafał Mroczek, Krystian Wieszczek, Wojciech Sikora, Przemysław Cypryański, Rafał Maserak, Maciej Florek, Piotr Świerczewski, Michał Szyc.

Z okazji znamienitego jubileuszu klubu nie zabrakło podziękowań, gratulacji oraz prezentów dla zespołu „Delty” Miłoradz, które zostały złożone na ręce Prezesa Klubu – Pana Macieja Kędzierskiego. Zawodnicy klubu otrzymali od Pana Starosty – Mirosława Czapli bluzy dresowe z herbem powiatu i logo klubu.

Wydarzeniem towarzyszącym podczas sportowej majówki była plenerowa promocja książki Pana Przemysława Kondratowicza pt.: „Pod napięciem. Historia prosto spod nosa, która nie powinna się zdarzyć.