Nabór na rok szkolny 2022/2023 do szkół ponadpodstawowych

Od poniedziałku (16 maja) do 20 czerwca ósmoklasiści będą mogli składać wnioski o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

Młodzież i rodzice już dziś mogą się zapoznać z terminami całego procesu edukacyjnego wraz z egzaminami, jakie będą obowiązywały w roku szkolnym 2022/2023. Sprawdź  TUTAJ

– Przypominamy również o aktualnych ofertach szkół ponadpodstawowych i placówek z powiatu malborskiego. Każdy z Was jest dla nas ważny. Dlatego też oferta edukacyjna jest dość szeroka.  Stawiamy na edukację zawodową tworząc odpowiednie warunki dla praktycznej nauki zawodu w naszym Centrum Edukacji Zawodowej. Technika proponują przygotowanie do zawodów, które są niezbędne na aktualnym rynku pracy. Stajemy naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy na pomorzu i w roku 2022/2023 uruchamiamy nowy atrakcyjny kierunek w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Licea natomiast są przygotowane, aby otworzyć dalszą drogę na wybranym kierunku studiów.

Z informatorem na roku szkolny 2022/2023 można zapoznać się tutaj: Informator na rok szkolny 2022/2023

Rodzice i opiekunowie prawni ósmoklasistów mogą złożyć wnioski o przyjęcie do szkoły drogą elektroniczną – TUTAJ

Na powyższej stronie internetowej widnieją również oferty szkół i jest dołączona instrukcja: Jak wypełnić i wysłać wniosek oraz załączniki