Nabór uczestników do II i III edycji warsztatów z Pomorską Genealogią na Ty

Szanowni Państwo, trwa nabór uczestników do II i III edycji warsztatów Z POMORSKĄ GENEALOGIĄ NA TY. Organizatorami są: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne oraz Archiwum Państwowe w Gdańsku.

Szanowni Państwo,

Organizatorami  są: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne oraz Archiwum Państwowe w Gdańsku.

Jedna edycja warsztatów potrwa dwa dni. Pierwszego dnia spotkania odbywać się będą w siedzibie  Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Drugiego dnia prowadzone będą w Archiwum Państwowym w Gdańsku. W każdej edycji może wziąć udział nie więcej niż 20 osób. Konieczne jest posiadanie własnego laptopa. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Prowadzący:

Janusz Groth, Michał Wysocki / Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Janina Strehlau, Marcin Kurr / Archiwum Państwowe w Gdańsku

Warsztaty II (do 20 osób) – 7 i 14 maja 2022 r. (zgłoszenia do 22 kwietnia 2022 r.; liczy się kolejność zgłoszeń)

Warsztaty III (do 20 osób) – 4 i 11 czerwca 2022 r. (zgłoszenia do 12 maja 2022 r.; liczy się kolejność zgłoszeń)

ZGŁOSZENIA:   link do zgłoszenia
 Szczegółowy program warsztatów genealogicznych