Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego za zasługi dla rozwoju turystyki

Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego za zasługi dla rozwoju turystyki, przyznawana jest w celu promowania oraz wspierania najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw przyczyniających się do podnoszenia atrakcyjności turystycznej regionu oraz rozwoju pomorskiej gospodarki turystycznej.

Nagroda przyznawana jest w pięciu kategoriach:

• Wydarzenie roku
  • Innowacja w turystyce
  • Oferta turystyczna
  • Osobowość roku
  • Inwestycja w turystyce

Szczególnym wyróżnieniem jest Nagroda Główna „Gryfa Pomorskiego", przyznawana za całokształt działalności osobom, których pasja i zaangażowanie przekłada się na osiągnięcia stanowiące znaczący wkład na rzecz budowania marki turystycznej województwa pomorskiego.

Kandydatów do nagród  można zgłaszać pisemnie lub drogą elektroniczną na formularzu wniosku w terminie od 1 lipca do 15 sierpnia 2020 r. (decyduje data wpływu wniosku do UMWP), z dopiskiem „Nagroda Marszałka WP za zasługi dla rozwoju turystyki".

Pisemne złożenie wniosku na adres:

Departament Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdańsk

lub osobiście w siedzibie Departamentu Turystyki przy ul. Augustyńskiego 2, pok. 33.

Szczegóły na stronie pomorskie.eu