Narodowy Instytut Wolności ogłosił nabór wniosków w PROO 2018-2030 Priorytet 5.

Zachęcamy organizacje pozarządowe do zapoznania się z niniejszym konkursem oraz do składania wniosków. Nabór wniosków w ramach Konkursu ma charakter ciągły, tzn. wnioski można składać od 8 kwietnia 2021 r. od godziny 14:00 do 30 listopada 2021 r. do godziny 14:00 lub do wyczerpania środków przewidzianych na realizację Konkursu. Szczegółowe informacje znajdują się w linku poniżej, a także na stronie Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Nabór wniosków w ramach Konkursu ma charakter ciągły, tzn. wnioski można składać od 8 kwietnia 2021 r. od godziny 14:00 do 30 listopada 2021 r. do godziny 14:00 lub do wyczerpania środków przewidzianych na realizację Konkursu.