Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla dzieci i młodzieży. Bez skierowania.

Fundacja ,,AS’’ Centrum Rozwoju Dzieci prowadzi Poradnię Psychologiczną dla dzieci i młodzieży, oferującą bezpłatną pomoc psychologiczną. Usługi są realizowane bezpłatnie w ramach NFZ i nie wymagają skierowania.  Głównym celem jest wsparcie rozwoju najmłodszych  - dzieci i młodzieży.

Fundacja posiada kadrę wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu oferują dzieciom i młodzieży (ale również rodzicom), pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

Poradnia została wyróżniona nagrodą „Debiut Roku”, oraz "Najlepszy Pracodawca"  w konkursie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pn. Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2022. Poniżej znajdują się linki do strony internetowej Fundacji oraz Facebook.