Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Gdańska a Technikum Nr 3 w Malborku podpisane

W dniu 02.11.2022 r. zostało podpisane Porozumienie o współpracy między Politechniką Gdańską, a Technikum Nr 3 w Malborku.

Sygnatariuszami umowy byli Prorektor ds. studenckich dr Barbara Wikieł, prof. PG i Dyrektor Szkoły Jan Stawicki. Strony w ramach współpracy postanowili działać na rzecz podwyższenia jakości edukacji uczniów Technikum Nr 3. Na mocy porozumienia uczniowie będą brać udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników naukowych uczelni na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

Porozumienie jest ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem dla szkoły. Daje bowiem nowe możliwości rozwoju naszych uczniów. Kto wie, może dla niektórych naszych informatyków czy programistów będzie to początek edukacyjnej przygody…..