Technikum nr 3 -„TO(działa)MY!”

Projekt edukacyjno-społeczny „TO(działa)MY!” skierowany był do nauczycieli pracujących z uczniami, począwszy od 4. klasy szkoły podstawowej. Jego celem było zainspirowanie dzieci i młodzieży do działania wykraczającego poza ramy tradycyjnej edukacji. Był szansą dla uczniów na rozwijanie umiejętności i kompetencji niezbędnych we współczesnym świecie. Projekt stworzył młodym ludziom przestrzeń do działania w obszarach, które są dla nich ważne i interesujące.

Technikum nr 3 w Malborku złożyło z powodzeniem projekt pod nazwą Szkolny „Dzień Sportu” – Niech wygra Fair Play” gdzie pozyskano kwotę 5500 zł. Projekt zrealizowano w marcu a teraz szkoła otrzymała od UNICEF Polska oraz Fundacji Santander Bank Polska Certyfikat Placówki Wspierającej  Zaangażowanie Dzieci i  Młodzieży w roku szkolnym 2023/2024.