Trzy medale uczennic CEZ podczas mistrzostw Polski we fryzjerstwie

Wspaniały dzień pełen sukcesów dla uczniów i nauczycieli z Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku.

W niedzielę 3 marca 2024 roku pięć uczennic (Nikola Tomaszewska, Wiktoria Śliwińska, Lena Wierzchucka, Natalia Krusińska, Nadia Jędrzejewska) stanęło do rywalizacji w konkursie fryzjerskim Master of Beauty na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Polski w Poznaniu, a efekty przeszły wszelkie oczekiwania.

Lena Wierzchucka zdobyła tytuł pierwszej wicemistrzyni Polski we fryzjerstwie damskim, Nikola Tomaszewska została drugą wicemistrzynią Polski we fryzjerstwie damskim, a Natalia Krusińska zajęła pierwsze miejsce w kategorii fryzury ślubnej.

Ten dzień był niesamowicie emocjonujący dla uczniów Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku, którzy musieli zmierzyć się ze stresem, emocjami i pokazać się z jak najlepszej strony. Nauczycielki fryzjerstwa (Karolina Hajdukiewicz, Karolina Kalinowska) stworzyły grupę reprezentującą naszą powiat. To nie tylko sukces, ale także owoc ciężkiej pracy, determinacji i pasji, które wspólnie rozwijają na co dzień z uczniami.

Brawo dla naszych utalentowanych uczniów!