Uczeń Technikum nr 3 finalistą etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

W sobotę, 15 kwietnia, na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych, w Instytucie Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku odbył się etap centralny VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie organizowanej przez Centrum Organizacji Przedmiotowo-Tematyczno-Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno-Historycznych w Białymstoku.

Miło nam poinformować, że uczeń Technikum nr 3 w Malborku  – Tymoteusz Górny z klasy 4Lp, kształcący się w zawodzie technik logistyk, zdobył wymaganą ilość punktów i uzyskał tytuł finalisty etapu centralnego Olimpiady. Tym samym Tymoteusz zdobył indeks i może wybierać kierunek związany z tematyką olimpiady na wielu uczelniach w Polsce.

Opiekunem ucznia była p. Iwona Krauze nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie.

Serdeczne gratulacje !!!