Uczeń Technikum nr 3 w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

7 stycznia 2023 roku w Tczewie odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, organizowanej przez Centrum Organizacji Przedmiotowo-Tematyczno-Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno-Historycznych w Białymstoku.

Miło nam poinformować, że uczeń Technikum nr 3 w Malborku - Tymoteusz Górny z klasy 4Lp, kształcący się w zawodzie technik logistyk, zdobył wymaganą ilość punktów i awansował do etapu centralnego Olimpiady.

Celem głównym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie jest pogłębianie wiedzy na temat szeroko rozumianego zakresu nauczania przedmiotu wiedzy o społeczeństwie w szkołach ponadpodstawowych oraz promocja takich wartości jak demokracja, tolerancja, patriotyzm i szacunek do własnej Ojczyzny, poszerzanie zainteresowania szeroko rozumianymi kwestiami polityki, państwa, społeczeństwa, prawa i stosunków międzynarodowych, jak również umożliwienie uczniom zaprezentowania posiadanych wiadomości i umiejętności z zakresu Olimpiady.

Serdeczne gratulacje !!! Tymoteuszowi życzymy sukcesów na szczeblu centralnym w kwietniu.