Uczennica Technikum nr 3 wyróżniona w wojewódzkim konkursie plastycznym

Z przyjemnością informujemy, że uczennica Technikum nr 3 w Malborku Aleksandra Smolińska kształcąca się w zawodzie technik obsługi turystyki (klasa 5GTu) po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Tegorocznej edycji konkursu przyświecał temat: Niepodległa Polska. Jej  dziedzictwo w 105 rocznicę odzyskania wolności 1918-2023.

Ola decyzją jury została laureatką i 23.11. uczestniczyła w uroczystej gali w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku. Jej  praca uzyskała wyróżnienie wśród innych 346 prac.

Laureaci zmagań plastycznych i fotograficznych przyjechali z różnych miejscowości województwa pomorskiego ,kujawsko -pomorskiego i z Elbląga. Wśród gości  honorowych była obecna Joanna Demczyna - starszy wizytator Pomorskiego Kuratorium Oświaty.

Po wysłuchaniu części artystycznej i wręczeniu nagród, dyplomów wszyscy laureaci  i ich opiekunowie  zostali podjęci przez organizatorów ciepłym posiłkiem i słodkim poczęstunkiem. Przebieg uroczystości  został utrwalony przez oddział TVP  Gdańsk.

Warto przypomnieć ,że w ubiegłym  roku Ola również była laureatką tego  konkursu.
Gratulujemy i życzymy maturzystce kolejnych sukcesów.