Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego oraz wręczenie aktu powierzenia stanowiska dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego

27 sierpnia 2024 r. miała miejsce wyjątkowa uroczystość! Starosta Malborski Piotr Szwedowski wraz z Wicestarostą Dariuszem Rowińskim podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Malborskiego uroczyście wręczyli akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez powiat malborski.

Akty mianowania otrzymało 7 nauczycieli:

• Paulina Boczek
  • Agata Buczyńska
  • Paulina  Dziweńka
  • Natalia  Pałucka
  • Agnieszka  Rychłowska
  • Kamila  Górska
  • Marcin Wiśniewski

To ważne wydarzenie jest dowodem na zaangażowanie, ciężką pracę i pasję naszych nauczycieli w codziennej pracy z uczniami.

Tego dnia Starostowie uroczyście wręczyli również akt powierzenia stanowiska dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Malborku Karolowi Chlebowskiemu. Nowy dyrektor to osoba z wieloletnim doświadczeniem i pasją do pracy z młodzieżą. Jesteśmy pewni, że pod jego kierownictwem ośrodek będzie kontynuował swoją misję w duchu rozwoju i wsparcia młodych ludzi.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!