Wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Baszty Maślankowej.

16 lutego 2024 r. w Muzeum Miasta Malborka po raz czternasty została przyznana Nagroda Baszty Maślankowej za działalność w trzecim sektorze.

Organizatorem konkursu dla sektora organizacji pozarządowych było Stowarzyszenie „Malbork wczoraj i dziś” a współorganizatorem Muzeum Miasta Malborka. Do kapituły wpłynęło 19 propozycji organizacji, instytucji, grup i osób do nagrodzenia w czterech kategoriach: „Mecenat”, „Wolontariat”, ”Osobowość”, „Projekt Roku” .

Wyróżnienie w  dwóch kategoriach „Osobowość” oraz „Projekt Roku” zostało przyznane Pani Paulinie Siemieniuk nauczycielce wychowania fizycznego z Technikum nr 3 – pomysłodawczyni i organizatorki Szkolnego Maratonu Zumba Fitness.

Czas uczestnikom spotkania umilił malborski zespół Amber Chant. Konkurs został dofinansowany środkami z budżetu powiatu malborskiego i budżetu miasta Malborka.