Zaproszenie na szkolenie - Ogólne informacje o KREPTD oraz praktyczne ich pozyskiwanie przez przewoźników oraz zarządzających transportem

Główny Inspektor Transportu Drogowego przy udziale pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zaprasza do udziału w szkoleniu z zakresu podstawowych informacji o systemie KREPTD oraz praktycznych form ich pozyskiwania przez przewoźników lub zarządzających transportem. Szkolenie dedykowane jest dla zarządzających transportem oraz przedsiębiorców posiadających profil zaufany (ePUAP).

Temat szkolenia:

„Ogólne informacje o KREPTD oraz praktyczne ich pozyskiwanie przez przewoźników oraz zarządzających transportem”

Szkolenie online odbędzie się w dniach 16 i 17.11.2021 r. o godzinie 10. Przewidywany czas trwania około 1h
Link do szkolenia zostanie przesłany w dniu szkolenia zakwalifikowanym osobom na podany w zgłoszeniu adres email.

Szkolenie kierowane jest wyłącznie do przedsiębiorców i osób zarządzających transportem posiadających profil zaufany (ePUAP)

(Liczba miejsc ograniczona)

Prosimy zapisywać się do dnia 09.11.2021 r. pod adresem email: pomoc.kreptd@gitd.gov.pl

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy!