Starosta Powiatu Malborskiego ogłasza Plebiscyt na „Najpopularniejszego Sportowca/Drużynę Sportową Powiatu Malborskiego Roku 2017”.

Plebiscyt corocznie ma na celu wyłonienie sportowca, którego wybitne osiągnięcia zapewniły mu popularność w powiecie malborskim. Za nami dobry sportowy rok, a to oznacza trudny wybór. Wierzymy jednak głęboko, że mieszkańcy, a co za tym idzie zagorzali kibice sportowi, poradzą sobie znakomicie z tym wyzwaniem, traktując przy okazji wybór Najpopularniejszego Sportowca i Drużyny Sportowej w powiecie malborskim jako świetną zabawę.

Zapraszamy do udziału zawodników oraz drużyny z klubów, stowarzyszeń i organizacji sportowych z terenu powiatu malborskiego. Informacje o poszczególnych kandydaturach zawodników/drużyny powinny zawierać opis osiągnięć sportowych w roku 2017 oraz krótką charakterystykę.

Mile widziane będą materiały zdjęciowe (przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail: k.oracz@powiat.malbork.pl).

Propozycje prosimy dostarczyć do Wydziału Promocji, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Malborku (I piętro, pok. 48) do dnia 20 grudnia 2017 r.

Ze sportowym pozdrowieniem